Jak půjčit a poplatky za půjčení

VE STRUČNOSTI JAK NA TO 🙂

 • 1
  U vybraného produktu klikněte na REZERVOVAT.
 • 2
  Zobrazí se Vám kontaktní formulář ten prosím vyplňte, odešlete a do 24h (v pracovní dny) očekávejte odpověď. V případě potvrzení pak doklad k platbě kauce. Pokud máte zájem o osobní převzetí v Liberci, uveďte to prosím do poznámky.
 • 3
  Uvedenou cenu šátku či nosítka (najdete u popisu produktu) zaplatíte jako vratnou zálohu. Z této částky Vám bude následně odečtena částka za půjčovné a další poplatky např. dopravné. Po vrácení produktu obdržíte rozdíl z uhrazené částky zpět. Při osobním zapůjčením je možnost platby v hotovosti bez nutnosti platby kauce.
 • 4
  Standardní půjčovné produktu bývá na týden (tedy 7 dní čistého testovacího času) a stojí 300 Kč v případě nosítek a 200 Kč v případě šátků. Při zaslání je třeba připočíst dopravné Pokud si budete přát půjčení prodloužit, je třeba předchozí dohoda. V případě neavizovaného prodloužení Vám naúčtuji 300Kč resp. 200Kč za každý započatý týden.
 • 5
  Pošlete šátek či nosítko zpět na mou adresu řádně zabalené a prosím NEPRANÉ. Na balíček prosím vždy uveďte i moje telefonní číslo, aby nedošlo ke zbytečné prodlevě v doručení. Pokud vracíte produkt osobně, domluvte se prosím předem zprávou či telefonicky na čase vrácení.

ROZHODLI JSTE SE PRO ZAPŮJČENÍ? TAK ZDE JEŠTĚ TROCHU OBŠÍRNĚJI 🙂

 • Šátek či nosítko zapůjčuji buď s osobním převzetím nebo zasláním kurýrní službou po celé ČR, Slovensku i Německu. Při zasílání je standardní lhůta pro zapůjčení sedm dnů čistého testovacího času, tj. první den půjčení je ten, kdy produkt převezmete od dopravce. Lhůta končí dnem, kdy mi produkt odešlete zpět. Příklad: V pondělí převezmete balíček, v pondělí příští týden musíte balíček odeslat zpět.

 • Týdenní půjčovné je 300 Kč u nosítek a 200 Kč pro šátky. Dopravné k Vám v případě zaslání kurýrní služnou či jako balík na poštu je 100 Kč. Je také možnost využít k zaslání Zásilkovnu v ceně 70,- a v případě zájmu lze domluvit i zaslání zpět, kdy Vám za dodatečných 65,- zašlu štítek na balíček, který pak můžete odevzdat na libovolnou pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí. Je možno si zapůjčit i více produktů najednou, platíte pak samozřejmě pouze jedno dopravné.

 • V případě předem neprojednaného prodloužení, účtuji za každý započatý týden 300 Kč / 200 Kč u šátků.

 • V případě osobního převzetí v Liberci je možnost zapůjčení i na kratší dobu a to za 50 Kč/den, kdy minimální zápůjčka je v hodnotě 100,-. Šetříte tak díky absenci dopravného a není třeba hradit zálohu, zápůjčka je řešena vyplněním osobního formuláře a předložením OP.

 • Samozřejmě je možný i individuální termín zapůjčení. Při nestandardním požadavku, přání delší doby zápůjčky, více produktů najednou či jiném požadavku mě kontaktujte, vždy najdeme řešení. Zpravidla je cena na 14 dní 400 Kč a každý další započatý týden +100 Kč za 1 produkt bez poštovného. Šátky pak na 14 dní 300 Kč a na měsíc 500 Kč bez poštovného.                                                                                               
 • Vybraný produkt se rezervuje skrze formulář a je Vám po úhradě vratné kauce zaslán na uvedenou adresu nebo si jej vyzvednete osobně. Platby kauce jsou možné bankovním převodem, na místě vyplněním formuláře dle OP. Zásilky lze hradit i dobírkou (dobírkovné činí 30 Kč). Podklady k platbě kauce Vám budou zaslány na uvedený e-mail po zpracování a potvrzení objednávky. Pro přepravu zásilek využívám dopravní společnost Zasilkovna.cz s doručením domů, standardně přes dopravce DPD, InTime či ČP. Doba doručení od poslání je 1-2 dny. Dále je možné zaslat přímo na pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí nebo prostřednictvím PPL parcel shop. Pokud některého dopravce preferujete, sdělte mi to prosím předem.
 • Jako vratná kauce Vám bude účtována hodnota zboží (uvedená vždy u dané položky). Tato částka slouží jako vratná záloha. Při včasném vrácení nepoškozeného produktu z ní odečtu půjčovné, dopravné, případné prodloužení půjčovného či další příplatky.  Zbytek Vám vyplatím obratem zpět na uvedený účet. Záloha ponížená o půjčovné nemusí být zákazníkovi vrácena v plné výši pouze v případě hrubého znečištění či poškození šátku nebo nosítka. V případě neopravitelného zničení, ztráty ci odcizení nosítka vratná kauce propadá a nosítko se tak stává Vaším majetkem. 
 • Pokud je produkt k dispozici, odešlu Vám jej neprodleně po obdržení zálohy. Chcete-li si produkt zapůjčit na konkrétní datum, napište mi tuto informaci do poznámky v objednávce. 

 • Pokud Vám nosítko / šátek vyhovuje a uvažujete nad koupí, sdělte mi to. Většinu nosítek pro Vás mohu objednat a Vy tak získáte bonus ZDARMA. V případě objednání vlastního nosítka či šátku, Vás pak půjčovné na každý využitý týden bude stát jen symbolických 100,- Pokud si vyberete značku, kde pro Vás nemohu napřímo objednat, jako dárek Vám poskytnu alespoň bonus formou kodu pro slevu či dárek. Se všemi i drobnými výrobci nosítek totiž spoupracuji a mohu tak mým klientům poskytnout alespoň drobné výhody, tak se neváhejte na mě obrátit, ráda budu nápomocna 🙂
 • Při vracení zasílejte zapůjčený produkt na adresu:

 • NOSÍM TĚ, Denisa Bel Hadjsalah
  Liberec XIII - Pavlovice, 460 14  (platí i pro osobní převzetí) a uvádějte na balíček vždy i můj telefon 777 476 062. Zasílat můžete i Zásilkovnou na stejnou adresu, pobočka Svět barev.

 • Vytvořením objednávky potvrzujete, že s těmito podmínkami souhlasíte.

 

PROVOZOVATEL:

Denisa Bel Hadjsalah
IČO: 87634511
nejsem plátce DPH

telefon: 777476062