Jak půjčit a poplatky za půjčení
 
 • Šátek či nosítko zapůjčuji zasláním kurýrní službou standardně na dobu sedmi dnů čistého testovacího času za částku 300 Kč. Tato částka je včetně poštovného k Vám. První den půjčení je ten, kdy produkt převezmete od dopravce. Lhůta končí dnem, kdy mi produkt odešlete zpět. Příklad: V pondělí převezmete balíček, v pondělí příští týden musíte balíček odeslat zpět. V případě předem neprojednaného prodloužení, účtuji za každý započatý týden 200 Kč. Pokud si půjčíte více produktů najednou, je cena druhé a každé další položky 200 Kč na týden. POZOR V OBDOBÍ OD 4.12.-24.12. PŘÍPLATEK ZA DOPRAVU 100,-

 • V případě osobního převzetí v Liberci je možnost zapůjčení i na kratší dobu např. v režimu pondělí-čtvrtek či pátek - neděle za poplatek 150 Kč nebo na 7 dní za 200 Kč. Ušetříte tím díky absenci poštovného a zálohu lze řešit individuálně. Po dohodě je možné osobní vyzvednutí i v Turnově!

 • Samozřejmě je možný i individuální termín zapůjčení, při požadavku na delší zápůjčku, více produktů najednou či jiný požadavek, mě kontaktujte, vždy najdeme řešení. Zpravidla je cena na 14 dní 300 Kč a na měsíc 500 Kč za 1 produkt bez poštovného.                                                                                                                                                               
 • Zboží se rezervuje skrze formulář a je Vám po úhradě zasláno na uvedenou adresu nebo si jej vyzvednete osobně. Platby jsou možné  bankovním převodem, hotově nebo zásilku uhradíte dobírkou (dobírkovné činí 30 Kč). Podklady k platbě Vám budou zaslány na uvedený e-mail po zpracování objednávky. Pro přepravu zásilek využívám dopravní společnost GLS, cena dopravného je již obsahem služby.

 • 28557

  Standardně Vám bude naúčtována hodnota zboží (uvedená vždy u dané položky) jako kauce. Tato částka slouží jako vratná záloha. Při včasném vrácení nepoškozeného produktu z ní odečtu půjčovné, případné prodloužení půjčovného či další příplatky.  Zbytek Vám vyplatím obratem zpět na uvedený účet. Záloha ponížená o půjčovné nemusí být zákazníkovi vrácena v plné výši pouze v případě hrubého znečištění či poškození šátku nebo nosítka.

 • Pokud je produkt k dispozici, odešlu Vám jej max. následující pracovní den po obdržení zálohy. Chcete-li si produkt zapůjčit na konkrétní datum, napište mi tuto informaci do poznámky v objednávce. Informujte mě prosím, pokud Vám dopravce nedoručí produkt následující den po odeslání, upravím dobu zapůjčení. 

 • Při vrácení zasílejte zboží na adresu:
 • NOSÍM TĚ, Denisa Bel Hadjsalah
  Hodkovická 163/3, Liberec 6, 460 06 (platí i pro osobní převzetí) a prosím uvádějte na balíček vždy i můj telefon 777476062
 • Vytvořením objednávky potvrzujete, že s těmito podmínkami souhlasíte.

 

TAKŽE JAK NA TO 🙂

 • 1
  U vybraného produktu klikněte na REZERVOVAT.
 • 2
  Zobrazí se Vám kontaktní formulář ten prosím vyplňte, odešlete a do 24h očekávejte odpověď a doklad k platbě. Pokud máte zájem o osobní převzetí v Liberci, Turnově či okolí, uveďte to prosím do poznámky.
 • 3
  Uvedenou cenu šátku či nosítka zaplatíte jako vratnou zálohu. Z této částky Vám bude následně odečtena částka za půjčovné. Po vrácení produktu dostanete zbytek uhrazené částky zpět. Při osobním zapůjčením je možnost platby v hotovosti.
 • 4
  Užijte si nošení tak dlouho, jak jste si produkt objednali a pokud si budete přát půjčení prodloužit, je třeba předchozí dohoda. V případě neavizovaného prodloužení Vám naúčtuji 200Kč za každý započatý týden.
 • 5
  Pošlete šátek či nosítko zpět na mou adresu řádně zabalené a prosím NEPRANÉ. Je to v ceně služby a jistě nechcete riskovat že by jste něco poškodili 🙂 Na balíček prosím vždy uveďte i moje telefonní číslo, aby nedošlo ke zbytečné prodlevě v doručení. Pokud vracíte produkt osobně, domluvte se prosím předem zprávou či telefonicky na čase vrácení.

PROVOZOVATEL:

Denisa Bel Hadjsalah
Hodkovická 26, Liberec 23, 46312
IČO: 87634511
nejsem plátce DPH

telefon: 777476062

 

Veškerou korespondenci směrujte pouze na uvedenou adresu.